WAŻNE dla DZIAŁKOWCÓW !!!

Komunikat Prezydium Krajowej Rady PZD do wszystkich Zarządów ROD w sprawie oflagowywania ROD i wywieszania transparentów

art-logo

W związku z pierwszym czytaniem w Sejmie obywatelskiego projektu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych oraz trzech projektów ustaw klubów parlamentarnych w dniu 17 kwietnia br., Prezydium Krajowej Rady PZD postanowiło zwrócić się do wszystkich Zarządów ROD z tej okazji z prośbą o oflagowywanie flagami związkowymi wszystkich rodzinnych ogrodów działkowych w kraju, a także wywieszanie w widocznych miejscach transparentów i banerów, na których Zarządy ROD przedstawią stanowisko działkowców z danego ogrodu do obywatelskiego projektu ustawy o ROD oraz innych projektów ustaw.
Spodziewamy się, że akcja ta będzie wyrazem poparcia każdego rodzinnego ogrodu działkowego dla projektu obywatelskiego, a także wszystkich zapisów w nim zawartych.
Proponujemy, by akcję oflagowywania ROD i wywieszania transparentów rozpocząć już w dniach 13-14 kwietnia br.


Razem ocalmy rodzinne ogrody działkowe!

 

Porządek dzienny 38. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 17, 18 i 19 kwietnia 2013 r. (środa - piątek) (ZOBACZ)

Relację z obrad Sejmu będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem strony internetowej Sejmu. Wystarczy w dniu obrad na stronie Sejmu Rzczypospolitej Polskiej znaleźć i kliknąć w zakładkę iTVSejm - Bieżące obrady Sejm. (ZOBACZ) Prawdopodobnie relacja będzie dostępna również w zapisach archwalnych (ZOBACZ)

 

Zachęcamy i przypominamy, że bieżace wydarzenia dotyczące tych ważnych wydarzeń można odnaleźć na stronie Polskiego Związku Działkowców: www.pzd.pl

Projekt nowej ustawy o ROD - 26.12.2012(ZOBACZ)

 

Wydarzenia:

Szanse poparcia obywateli przez PiS rosną - 12.04.2013 (Zobacz) 

Konferencja prasowa - Stanowisko PiS w sprawie ogrodów działkowych (Zobacz)